ЗЛАГОДА

Б.О. "Допомога дітям - Злагода"

Звіт 17.12.2022

17 грудня наша команда БФ ” Допомогадітям-Злагода ” проводила благодійне свято для діточок в смт Борова .
Велика подяка Андрію Андрійовичу за співпрацю та дуже теплу зустріч !
Ми дуже дякуємо  БФ ” United Help Ukraine ” за надання допомоги для проведення цього свята . Завдяки  вам ми змогли  закупити багато фруктів,  солодощів  і всього необхідного  для того щоб подарувати діточкам гарний настрій, та незабутні враження !
Ми дуже дякуємо компаніі  ” Королівська піца ” http://kingpizza.kh.ua , яка завжди підтримує нас та  дарує діточкам найсмачнішу піцу !
  Ми дуже дякуємо  Антону
https://instagram.com/palermo.kids.planet?igshid=YmMyMTA2M2Y=  , за гарний настрій , ігри та  змагання які ти даруєш всім діточкам на кожному святі.
  Дякуєму нашему другу Максу за різнокольорових голубів Миру! Кожного разу ці птахи дарують діточкам  неймовірні   враження!
  Дякуємо нашому неповторному ді-джею Сергію Хрістичу ,та самому  гарному та співучему дуету ” Гарний настрій” ,за те що завжди підтримуєте всіх своїм гарним співом!
  Ми дарували діточкам подарунки , пригощали   різноманітними смаколиками  ,солодощами,  фруктами , горячим чаєм,  дуже смачним  поп-корном та  хот-догами .  А діточки нам навзаєм передали дуже багато малюнків для наших захисників ,які ми обов’язково передамо нашім захисникам!
  Низький уклін всім нашім волонтерам БФ” Допомогадітям-Злагода ” які  допомагають в такий важкий для всіх нас час   створити таке велике  свято для діточок!