ЗЛАГОДА

Б.О. "Допомога дітям - Злагода"

Звіт 23.12.2022

Вчора наша команда БФ ” Допомогадітям-Злагода ” проводила благодійне свято для діточок в місті Ізюм .
На привеликий жаль, це місто дуже постраждало від російської агрессії ! Бідні дорослі та діточки , які опинилися в пастці ціх нелюдів. Вони всі герої ,та заслуговують на нашу допомогу та підтримку!
Ми дуже дякуємо  БФ ” United Help Ukraine ” за надання допомоги для проведення цього свята . Завдяки  вам ми змогли  закупити багато фрукти,  солодощі  і все необхідного  для того щоб подарувати діточкам гарний настрій, та незабутні враження !
Ми дуже дякуємо Богдану Гнідовському за організацію та велику кількість подарунків для діточок .
Також Велика подяка Мартиненко Аллі з міста Полтава за подаруночки для діточок!
  Дякуєму нашему другу Максу за різнокольорових голубів Миру! Кожного разу ці птахи дарують діточкам  неймовірні   враження!
  Дякуємо нашому неповторному ді-джею Сергію Хрістичу ,та самому  гарному та співучему дуету ” Гарний настрій” ,за те що завжди підтримуєте всіх своїм гарним співом!
  Ми дарували діточкам подарунки , пригощали   різноманітними смаколиками  ,солодощами,  фруктами , горячим чаєм,  дуже смачним  поп-корном та  хот-догами . 
  Низький уклін всім нашім волонтерам БФ” Допомогадітям-Злагода ” які  допомагають в такий важкий для всіх нас час   створити таке велике  свято для діточок!